AMI penzion Brno

Příjemné ubytování blízko středu města Brna ve vilové čtvrti v penzionu AMI Brno za výborné ceny.

Ubytování v AMI penzionu Brno.

Ubytování v penzionu je vhodné pro pobyty v řádu týdnů až měsíců. Nabízíme 5 pokojů, každý pokoj se sociálním zařízením, TV (82-139 cm), wifi, lednicí a možností vlastního vaření ve společné kuchyňce. Dva z pokojů mají vlastní terasu. Skvělá poloha ubytování ve středu Brna v luxusní prvorepublikové vilové čtvrti. Parkování před penzionem je ve všední dny je zpoplatněno v době 17-06 h.  Parkovací oprávnění pro Vás rádi zařídíme. V dostupné vzdálenosti cca 500m je i možnost bezplatného parkování. 

  • smartTV, wifi, lednice, soc. zařízení na každém pokoji
  • na každém pokoji klimatizace (topení+chlazení)
  • snadné parkování a cesta MHD do centra města
  • vybrané pokoje s terasou
  • letní posezení před penzionem, kde se smí kouřit

Jednolůžkový pokoj č. 4

Jednolůžkový pokoj je menší pokoj (8,5 m2) s vl.soc. zařízením. Na pokoji je menší lednice, TV 82 cm, stolek, křeslo, skříňka, věšák a samozřejmě wifi. Jedná se o nejlevnější jednolůžkový pokoj v Brně v této kategorii. Často je díky nízké ceně využíván pro pobyty např. na stáže na delší dobu. 

Dvoulůžkový pokoj č. 1

Dvoulůžkový pokoj (14 m2) je pokoj se dvěma oddělenými lůžky, která nelze dát k sobě. Pokoj má vlastní soc. zařízení, TV 106 cm, dvě křesla, stolek, šatní skříň, menší lednici a samozřejmě wifi. Vhodný pro ubytování jedné až dvou osob. Krásný výhled do zahrady a na město Brno.

Čtyřlůžkový pokoj č. 2 bez terasy

Jedná se o velký pokoj (28 m2) s vlastním soc.zařízením, který má čtyři stálá lůžka, z nichž dvě se dají spojit na manželské lůžko. Na pokoji je TV 139 cm, lednice, velká skříň, stolek, křesla a samozřejmě wifi. 

Čtyřlůžkový pokoj č. 3 s terasou

Jedná se o velký pokoj 23 m2 s vlastní terasou a velkou koupelnou se sprchou i vanou. Na pokoji jsou čtyři lůžka, dvě lůžka lze přisunout k sobě. Dále je na pokoji gauč, křeslo, stůl, skříně, lednice, TV 127 cm a samozřejmě wifi. Pokoj je velmi vhodný pro dlouhodobější ubytování díky terase, kde se smí kouřit.

Pětilůžkový pokoj č. 5 s terasou a možností přistýlky

Náš největší pokoj, který má čtyři lůžka, která se dají přisunout k sobě. Na pokoji je soc. zařízení, TV 127 cm, lednice, skříně, stolek, křesla, rozkládací gauč a samozřejmě wifi. Nádherná terasa ve výšce cca 14 m nad zemí. Pokoj je vhodný pro dlouhodobé ubytování díky terase, kde je možné kouřit.