AMI penzion Brno

Příjemné ubytování blízko středu města Brna ve vilové čtvrti v penzionu AMI Brno za výborné ceny.

Ubytování v AMI penzionu Brno.

Ubytování v penzionu je vhodné pro krátké pobyty v řádech dnů až jednotek týdnů. Nabízíme 5 pokojů, 9 lůžek, každý pokoj se sociálním zařízením, TV (82-139 cm), wifi, lednicí a možností vlastního vaření ve společné kuchyňce. Dva z pokojů mají vlastní terasu. Skvělá poloha ubytování ve středu Brna v luxusní prvorepublikové vilové čtvrti. Parkování před penzionem je bezplatné. 

  • TV, wifi, lednice, soc. zařízení na každém pokoji
  • snadné parkování a cesta MHD do centra města
  • vybrané pokoje s terasou

Jednolůžkový pokoj č. 4

Jednolůžkový pokoj je menší pokoj (8,5 m2) s vl.soc. zařízením. Na pokoji je menší lednice, TV 82 cm, stolek, křeslo, skříňka, věšák, a samozřejmě wifi. Jedná se o nejlevnější jednolůžkový pokoj v Brně v této kategorii. Často je díky nízké ceně využíván pro pobyty např. na stáže na delší dobu. 

Dvoulůžkový pokoj č. 1

Dvoulůžkový pokoj (14 m2) je pokoj se dvěma oddělenými lůžky, která nelze dát k sobě. Pokoj má vlastní soc. zařízení, TV 106 cm, dvě křesla, stolek, šatní skříň, menší lednici, a samozřejmě wifi. Vhodný pro ubytování jedné až dvou osob. Krásný výhled do zahrady a na město Brno.

Pokoj č. 2 bez terasy

Jedná se o velký pokoj (28 m2), s vlastním soc.zařízením, který má dvě stálá lůžka, která se dají spojit na manželské lůžko. Dále má pokoj až dvě přistýlky. Na pokoji je TV 139 cm, lednice, velká skříň, stolek, křesla, a samozřejmě wifi. 

Dvoulůžkový pokoj č. 3 s terasou

Jedná se o velký pokoj s vlastní terasou a velkou koupelnou se sprchou i vanou. Na pokoji jsou dvě lůžka, která lze přisunout k sobě nebo nechat odtažené od sebe. Dále je na pokoji gauč, křeslo, stůl, skříně, lednice, TV 127 cm, a samozřejmě wifi. Pokoj je velmi vhodný pro rodiny, skupiny pracovníků. Pokoj má dvě přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj č. 5 s terasou a možností přistýlky

Náš největší pokoj, který má dvě lůžka, která se dají přisunout k sobě nebo od sebe. Na pokoji je soc. zařízení, TV 127 cm, lednice, skříňe, stolek, křesla, rozkládací gauč a samozřejmě wifi. Pokoj je vhodný pro ubytování rodiny, skupiny zaměstnanců. Nádherná terasa ve výšce cca 14 m nad zemí. Pokoj má dvě přistýlky.

Fotografie ubytování aktualizujeme alespoň 1 x ročně, aby co nejvíce odpovídaly skutečnému vzhledu pokojů.