AMI penzion Brno

Příjemné ubytování blízko středu města Brna ve vilové čtvrti v penzionu AMI Brno za výborné ceny.

Ubytování v AMI penzionu Brno.

Ubytování v penzionu je vhodné pro střední pobyty v řádu týdnů až měsíců. Nabízíme 5 pokojů, každý pokoj se sociálním zařízením, TV (82-139 cm), wifi, lednicí a možností vlastního vaření ve společné kuchyňce. Dva z pokojů mají vlastní terasu. Skvělá poloha ubytování ve středu Brna v luxusní prvorepublikové vilové čtvrti. Parkování před penzionem je bezplatné. 

  • TV, wifi, lednice, soc. zařízení na každém pokoji
  • snadné parkování a cesta MHD do centra města
  • vybrané pokoje s terasou

Jednolůžkový pokoj č. 4

Jednolůžkový pokoj je menší pokoj (8,5 m2) s vl.soc. zařízením. Na pokoji je menší lednice, TV 82 cm, stolek, křeslo, skříňka, věšák, a samozřejmě wifi. Jedná se o nejlevnější jednolůžkový pokoj v Brně v této kategorii. Často je díky nízké ceně využíván pro pobyty např. na stáže na delší dobu. 

Dvoulůžkový pokoj č. 1

Dvoulůžkový pokoj (14 m2) je pokoj se dvěma oddělenými lůžky, která nelze dát k sobě. Pokoj má vlastní soc. zařízení, TV 106 cm, dvě křesla, stolek, šatní skříň, menší lednici, a samozřejmě wifi. Vhodný pro ubytování jedné až dvou osob. Krásný výhled do zahrady a na město Brno.

Čtyřlůžkový pokoj č. 2 bez terasy

Jedná se o velký pokoj (28 m2) s vlastním soc.zařízením, který má čtyři stálá lůžka, z nichž dvě se dají spojit na manželské lůžko. Na pokoji je TV 139 cm, lednice, velká skříň, stolek, křesla a samozřejmě wifi. 

Čtyřlůžkový pokoj č. 3 s terasou

Jedná se o velký pokoj s vlastní terasou a velkou koupelnou se sprchou i vanou. Na pokoji jsou čtyři lůžka, dvě lůžka lze přisunout k sobě. Dále je na pokoji gauč, křeslo, stůl, skříně, lednice, TV 127 cm a samozřejmě wifi. Pokoj je velmi vhodný pro rodiny, skupiny pracovníků. 

Pětilůžkový pokoj č. 5 s terasou a možností přistýlky

Náš největší pokoj, který má čtyři lůžka, která se dají přisunout k sobě. Na pokoji je soc. zařízení, TV 127 cm, lednice, skříňe, stolek, křesla, rozkládací gauč a samozřejmě wifi. Nádherná terasa ve výšce cca 14 m nad zemí. 

Fotografie ubytování aktualizujeme alespoň 1 x ročně, aby co nejvíce odpovídaly skutečnému vzhledu pokojů.